KONTAKT
+48 501 159 023
X
NASZE
REALIZACJE
ALUPLAST Monobloc

Rozwiązanie RNS

Tradycyjny model rolety, wyposażony w dwuścienną skrzynkę i prowadnicę PCV oraz wewnętrzną pokrywę rewizyjną. Uproszczony montaż i sztywna konstrukcja sprawiają, że rozwiązanie RNS doskonale współgra z wszystkimi systemami profili Aluplast i jest zgodny z wszystkimi innymi systemami stolarki PCV, drewnianej i aluminiowej. Zapewnia dobrą izolację termiczną dzięki zastosowaniu polistyrenu ekspandowanego (współczynnik U=1,1) lub pianki poliuretanowej (współczynnik U=0,6). Spełnia standardy europejskie.

> Obraz 1

Rozwiązanie RNK

Stanowi nowatorskie rozwiązanie, które sprawia, że obudowa jest niewidoczna zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz. Przeglądu dokonuje się za pomocą pokrywy w znajdującej się w tym celu dolnej części urządzenia. Podstawowy wariant zapewnia izolację termiczną. Spełnia europejskie normy.

> Obraz 2

Rozwiązanie RNR

Doskonałe rozwiązanie do okien z profili o zaokrąglonych krawędziach.

Produkt ekskluzywny i stylowy, możliwość zastosowanie w nowym i starym budownictwie. Doskonale współgra z systemami Aluplast, a także innymi systemami stolarki PCV, drewnianej i aluminiowej. Produkt jest dostępny w szerokiej gamie wykończeń, kolorów, folii, renolitów i imitacji drewna. Na Państwa życzenie rolety mogą zostać wyposażone w zintegrowaną moskitierę.

Kontakt
e-mail