KONTAKT
+48 501 159 023
X
NASZE
REALIZACJE
Nasze Produkty BRAMY GARAŻOWE
BRAMY GARAŻOWE
Bramy garażowe które oferujemy znanej polskiej marki Krispol oraz systemy automatyki gwarantują wysoką jakość i bezpieczeństwo każdego domu. Oferujemy bramy garażowe w standardowych wymiarach oraz wykonane na zamówienie w różnych kolorach z palety RAL, które wyróżnią Państwa dom na tle innych. Oferujemy także bramy garażowe w systemie uchylnym , roletowym lub dwuskrzydłowym. W naszej ofercie znajdą Państwo również systemy automatyki bram garażowych następujących marek Somfy, Nice i Starcus. Nasze bramy garażowe produkowane są w Polsce, a eksportujemy je także do krajów Unii Europejskiej. Produkcja naszych bram garażowych odbywa się zgodnie z europejskimi normami CE.
BRAMY GARAŻOWE SEGMENTOWE
Bramy segmentowe mogą być dostosowane do różnych typów garaży i szerokości otwarcia – również garaży na dwa samochody. Wysoka jakość wykonania gwarantuje użytkownikom komfort użytkowania, bezpieczeństwo oraz doskonałą izolację termiczną. Oferujemy bramy segmentowe dostosowane do potrzeb domów niskoenergetycznych. Doskonałą izolację zapewniają panele o grubości od 40 do 60 mm na całej wysokości. Bramy segmentowe K2 RFS 60 posiadają współczynnik przenikania ciepła na poziomie od Uw=0,9[W/m2K]. Nasze bramy segmentowe produkowane są w Polsce i eksportujemy je do krajów Unii Europejskiej. Produkcja naszych bram garażowych odbywa się zgodnie z europejskimi normami CE.
.../...
WIĘCEJ
BRAMY GARAŻOWE ROLOWANE
Bramy rolowane są praktyczne i estetyczne. Po zwinięciu pozostają na zewnątrz, co pozwala zaoszczędzić miejsce pod sufitem garażu. Nasze drzwi garażowe są wzmocnione profilami aluminiowymi wypełnionymi pianką poliuretanową, co zapewnia ochronę przed utratą ciepła. Nasze bramy garażowe rolowane produkowane są w Polsce i eksportujemy je do krajów Unii Europejskiej. Produkcja naszych bram rolowanych odbywa się zgodnie z europejskimi normami CE. Dlaczego brama garażowa rolowana jest dobrym rozwiązaniem? Bramy garażowe idealne do pomieszczeń, w których istnieją już elementy sufitowe . Należy zapewnić wówczas miejsce pod sufitem. Kolor i wykończenie zależne od upodobań - możliwość wyboru różnorodnych kolorów i typów profili, możliwość wykonania drzwi bocznych. Pełna automatyka - przekładnie elektryczne renomowanych producentów. Oszczędność energii w standardzie - bramy garażowe wykonane z ostrzy o współczynniku U = 3,1W/(m2K) Gwarancja bezpieczeństwa - hamulec bezpieczeństwa, ochrona obwodowa: pneumatyczna lub optyczna, ogniwa fotoelektryczne.
.../...
WIĘCEJ
BRAMY PRZEMYSŁOWE
Drzwi przemysłowe są gwarancją ochrony dla siedziby firmy. Zabezpieczają przed włamaniami i minimalizują ryzyko wypadków. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz bram segmentowych przemysłowych i rolowanych bram przemysłowych. Nasze bramy przemysłowe produkowane są w Polsce i eksportujemy je do Unii Europejskiej. Produkcja naszych bram garażowych przemysłowych odbywa się zgodnie z europejskimi normami CE.  
.../...
WIĘCEJ
BRAMY UCHYLNE
Stabilna i zarazem lekka konstrukcja, niska cena i liczne wykończenia - oto główne przyczyny popularności bram uchylnych. Dostępna w wersji ręcznej lub zmotoryzowanej. Dostępna z izolacją lub bez, kolory dostępne według palety RAL. Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.
.../...
WIĘCEJ
Kontakt
e-mail