KONTAKT
+48 501 159 023
X
NASZE
REALIZACJE
WINKHAUS

Winkhaus Polska jest producentem i dystrybutorem okuć okiennych i drzwiowych. Poza własnymi produktami oferuje szeroką gamę produktów do produkcji okien i drzwi.
Do Grupy Winkhaus należy 5 przedsiębiorstw niemieckich oraz 8 spółek zagranicznych mieszczących się w różnych krajach. Wraz z międzynarodowymi partnerami zajmują się one projektowaniem, produkcją i dystrybucją produktów, jak również dostarczaniem usług dla branży stolarki okiennej i drzwiowej.
System stosowanych przez nas okuć uchylno-rozwieranych marki Winkhaus to szeroka gama systemów ActivePilot  Jego największymi atutami są: atrakcyjne funkcje dodatkowe, możliwość łatwej zmiany standardu bezpieczeństwa, zredukowana liczba elementów oraz nowoczesny design.

Okucie activPilot Concept do okien uchylno-rozwieranych łączy funkcjonalność, bezpieczeństwo i wysoki komfort użytkowania. Nowoczesny design sprawia, że okucie to wyróżnia się także pod względem estetycznym, nadając oknom innowacyjny wygląd. Okucuia ActivPilot Concept można stosować do wszystkich profili okiennych.

ActivPilot Control to specjalne zaczepy kontaktowe umieszczone na ramie okna, które współpracują z odpowiednio przygotowanym okuciem na skrzydle. Umożliwiają one monitorowanie pozycji okien, sterowanie klimatyzacją i działaniem wyciągu kuchennego, a także współpracują z instalacją alarmową. Zintegrowane z okuciem czujniki zamknięcia activPilot Control są dyskretnie ukryte pomiędzy skrzydłem a ramą.

ActivPilot Select to okucie uchylno-rozwierane, dyskretnie ukryte w luzie wrębowym. Oprócz walorów estetycznych okucie posiada wyjątkowe parametry techniczne – nośność do 150 kg. Dzięki modułowej budowie okucie jest przyjazne w montażu z uwagi na łatwość dopasowania do indywidualnych potrzeb klientów.

Więcej systemów na www.winkhause.pl
Kontakt
e-mail