KONTAKT
+48 501 159 023
X
NASZE
REALIZACJE

Nasza Firma

"15 LAT NA RYNKU"

Firma AG DOM SYSTEM specjalizuje się w sprzedaży oraz doradztwie w zakresie stolarki wewnętrznej i zewnętrznej. Działamy na rynku krajowym oraz  jestesmy równiez obecni na wymagających rynakch europejskich Francji, Belgii, Szwajcarii i Luxembourga. Niezaleznie od miejsca dostarczenia naszych produktów, cieszymy się zasłużoną opinią rzetelnej firmy, która dostarcza towar i usługi konkurencyjne pod każdym względem.
Zaspokajamy potrzeby budownictwa prywatnego, zaopatrzamy w najlepsze rozwiązania techniczne budynki należace do firm, jak równiez dostardzamy rozwiązania dla sektora publicznego i bydynków przemyłowych. Służymy Wam naszą wiedzą praktyczną jak i doświadczeniem zdobywanym przez ponad 15 lat. Wyróżniamy się szeroką ofertą produktów znanych polskich oraz europejskich marek.
 

"REGION WIELKOPOLSKI"

Sprzyja temu doskonała lokalizacja naszej firmy w Poznaniu, w regionie wielkopolskim. Konkurencyjność wynikająca z naszego położenia geograficznego, jakość naszych produktów oraz indywidualne podejście do każdego klienta pozwalają w pełni dostosować się do Państwa oczekiwań. Nasz profesjonalny zespół zapewni Państwu łatwy kontakt począwszy od opracowania wyceny aż do realizacji zamówienia. Wszystkie nasze realizacje są wykonane na wymiar zgodnie z Państwa potrzebami.  Jesteśmy również w stanie zaproponować Wam usługę montażu zakupionych u nas produktów przez ekipę wykwalifikowanych montażystów.

Zapraszamy do odkrycia wszystkich naszych usług poprzez przeglądanie różnych rubryk na naszej stronie internetowej.


 

"PROJKETY NA WYMIAR"

Wszystkie nasze realizacje są produkowane na wymiar zgodnie z Państwa potrzebami. Szeroka gama naszych produktów pozwala spełnić wszystkie Wasze oczekiwania. Nasi specjaliści są gotowi by opracować każdą konstrukcję wymagajacą nawet specjalnych parametrów technicznych.
 

"INDYWIDUALNE PODEJŚCIE"

Nasz zespół handlowców zawsze wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom, a nasza długoletnia znajomość rynku i specyfiki branży okiennej i drzwiowej  pozwala zawsze doskonale doradzić. Będziecie obsługiwani wyłącznie przez jedną osobę, która ma za zadanie rozpoznać i zrozumieć Państwa potrzeby oraz stworzyć trwałą relację wymiany i zaufania. Solidne i wiarygodne partnerstwo opiera się na tym, że każdy nasz handlowiec pilnuje zamówienia swojego klienta począwszy od momentu potwierdzenia go na produkcji aż do dnia dostawy. 
 
 
ponad 15 lat
doświadczenia
w realizowaniu
Waszych projektów
na wymiar
 
 
Kontakt
e-mail