KONTAKT
+48 501 159 023
X
NASZE
REALIZACJE
Nasze Produkty ROLETY
ROLETY
Rolety nie tylko zapewniają skuteczną ochronę osób i mienia, ale także stanowią doskonałą izolację termiczną oraz akustyczną.

Rolety są przystosowane do montażu w nowych lub remontowanych budynkach. Do produkcji rolet wykorzystujemy różnorodne kształty i materiały.

Proponujemy Państwu rolety firmy Aluplast, których głównymi zaletami są:

  • Lepsza izolacja termiczna i akustyczna

  • Ochrona prywatności

  • Zwiększenie poczucia bezpieczeństwa.

Bogata kolorystyka rolet zapewnia harmonijny wygląd każdego budynku współgrający z oknami.
 

BE CLEVER SYSTEM OBUDOWY PCV REWIZJA OD CZOŁA
Zintegrowana roleta z przednią klapą rewizyjną. Uproszczony montaż i sztywna konstrukcja sprawiają, że doskonale współgra z wszystkimi systemami profili Aluplast i jest zgodny z innymi systemami stolarki PCV, drewnianej i aluminiowej. Zapewnia dobrą izolację cieplną dzięki styropianowi ekspandowanemu. Spełnia normy europejskie.
.../...
WIĘCEJ
ALUPLAST Monobloc
Rozwiązanie RNS Tradycyjny model rolety, wyposażony w dwuścienną skrzynkę i prowadnicę PCV oraz wewnętrzną pokrywę rewizyjną. Uproszczony montaż i sztywna konstrukcja sprawiają, że rozwiązanie RNS doskonale współgra z wszystkimi systemami profili Aluplast i jest zgodny z wszystkimi innymi systemami stolarki PCV, drewnianej i aluminiowej. Zapewnia dobrą izolację termiczną dzięki zastosowaniu polistyrenu ekspandowanego (współczynnik U=1,1) lub pianki poliuretanowej (współczynnik U=0,6). Spełnia standardy europejskie. > Obraz 1 Rozwiązanie RNK Stanowi nowatorskie rozwiązanie, które sprawia, że obudowa jest niewidoczna zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz. Przeglądu dokonuje się za pomocą pokrywy w znajdującej się w tym celu dolnej części urządzenia. Podstawowy wariant zapewnia izolację termiczną. Spełnia europejskie normy. > Obraz 2 Rozwiązanie RNR Doskonałe rozwiązanie do okien z profili o zaokrąglonych krawędziach. Produkt ekskluzywny i stylowy, możliwość zastosowanie w nowym i starym budownictwie. Doskonale współgra z systemami Aluplast, a także innymi systemami stolarki PCV, drewnianej i aluminiowej. Produkt jest dostępny w szerokiej gamie wykończeń, kolorów, folii, renolitów i imitacji drewna. Na Państwa życzenie rolety mogą zostać wyposażone w zintegrowaną moskitierę.
.../...
WIĘCEJ
Rolety adaptacyjne
Rolety adaptacyjne Rolety adaptacyjne należą do najczęściej wybieranych ponieważ znajdują zastosowanie w budynkach z zamontowanymi wcześniej oknami. Cała konstrukcja wykonana jest z aluminium. Istnieje możliwość zastosowania rolowanej siatki przeciwinsektowej. Półokrągły kształt skrzyni sprawia, że rolety adaptacyjne Round Line są często wybierane przez architektów. Obudowa oferowana jest w dwóch wersjach: z blachy aluminiowej rolowanej lub z tłoczonego aluminium. Na życzenie klienta możemy zastosować rolowaną siatkę przeciwinsektową.    Rodzaje napędów: zwijacz paska lub linki zwijacz paska lub linki z przekładnią korbową napędy elektryczne podstawowe sterowane przewodowo napędy elektryczne z wbudowanym odbiornikiem radiowym sterowane za pomocą nadajnika radiowego w formie: przełącznika naściennego klawiszowego, pilota przełącznika naściennego z zegarem (centrala sterująca) napędy elektryczne przeciążeniowe wykrywające przeszkody i oblodzenie napędy elektryczne z awaryjnym otwieraniem ręcznym w przypadku braku prądu. Zapraszamy do kontaktu w sprawie cen i terminów realizacji.
.../...
WIĘCEJ
Kontakt
e-mail