OKNA PCV IDEAL 7000 IDEAL 8000 ALUSKIN IDEAL 4000 IDEAL 5000 RENOWACJA MONOBLOC SZYBY WINKHAUS KOLORY AKCESORIA ALUDEC (FR) Energeto NEO (FR)
 
Okna PVC VEKA VLINE 70 (FR) VLINE 82
 
DRZWI PCV DRZWI ZEWNĘTRZNE - WEJŚCIOWE DRZWI BALKONOWE DRZWI TARASOWE PRZESUWNE DRZWI TARASOWE HST PANELE DEKORACYJNE DO DRZWI
 
OKNA ALUMINIOWE IMPERIAL SUPERIAL ECONOLINE STAR TRILINE VISOGLIDE ULTRAGLIDE SUPERGLIDE SLIDE PLUS MC WALL PANORAMA ALIVER Panneau décoratif (FR)
 
OKNA DREWNIANE PROFIL RETRO Standard 68 Line 78 Confort 92 DRZWI TARASOWE HST DRZWI TARASOWE UP DRZWI TARASOWE AKORDEON DRZWI WEJŚCIOWE DREWNIANE
 
OKNA DREWNO-ALUMINIUM PROFILÉS DE FENÊTRE EN BOIS ET EN ALUMINIUM
 
ŻALUZJE FASADOWE C50 SLIM C50 C80 FLAT C80 Z90
 
OKIENNICE DREWNIANE
 
ROLETY BE CLEVER SYSTEM OBUDOWY PCV REWIZJA OD CZOŁA ALUPLAST Monobloc Rolety adaptacyjne
 
MARKIZY MARKIZY
 
MOSKITIERY ZIG-ZAG SLIM | SOLID SOFT Moskitera stała SLOW V SLOW H MAXi Zasłona siatkowa
 
BRAMY GARAŻOWE BRAMY GARAŻOWE SEGMENTOWE BRAMY GARAŻOWE ROLOWANE BRAMY PRZEMYSŁOWE BRAMY UCHYLNE
 
DRZWI WEWNĘTRZNE
 
OGRODZENIA I BRAMY WJAZDOWE
 
PERGOLE
 
Store vénitien intérieur bois et aluminium (FR) Store aluminium 50mm Store aluminium 25mm Store aluminium 16mm
 
Store screen (FR) Screen Hema Screen Hema ZIP Screen Hema ZIP encastré TISSUS (FR)
 
Store plissé (FR) Store plissé simple Store plissé double Store plissé pour es fenêtres de toit Store plissé sur mesure Tissus stores (FR)
 
Store enrouleur (FR) Basic Brutus Fantazja Lux (FR) Magna (FR) Profil (FR) RM25 (FR) Rubin (FR)
 
Store californien (FR) Vertical classique (FR) Vertical Nelio (FR)
 
Fenêtres de toit (FR)
 
Balustrades rétractables (FR)
 
X
NASZE
REALIZACJE
Nasze Produkty ROLETY
ROLETY
Rolety nie tylko zapewniają skuteczną ochronę osób i mienia, ale także stanowią doskonałą izolację termiczną oraz akustyczną.

Rolety są przystosowane do montażu w nowych lub remontowanych budynkach. Do produkcji rolet wykorzystujemy różnorodne kształty i materiały.

Proponujemy Państwu rolety firmy Aluplast, których głównymi zaletami są:

  • Lepsza izolacja termiczna i akustyczna

  • Ochrona prywatności

  • Zwiększenie poczucia bezpieczeństwa.

Bogata kolorystyka rolet zapewnia harmonijny wygląd każdego budynku współgrający z oknami.
 

BE CLEVER SYSTEM OBUDOWY PCV REWIZJA OD CZOŁA
Zintegrowana roleta z przednią klapą rewizyjną. Uproszczony montaż i sztywna konstrukcja sprawiają, że doskonale współgra z wszystkimi systemami profili Aluplast i jest zgodny z innymi systemami stolarki PCV, drewnianej i aluminiowej. Zapewnia dobrą izolację cieplną dzięki styropianowi ekspandowanemu. Spełnia normy europejskie.
.../...
WIĘCEJ
ALUPLAST Monobloc
Rozwiązanie RNS Tradycyjny model rolety, wyposażony w dwuścienną skrzynkę i prowadnicę PCV oraz wewnętrzną pokrywę rewizyjną. Uproszczony montaż i sztywna konstrukcja sprawiają, że rozwiązanie RNS doskonale współgra z wszystkimi systemami profili Aluplast i jest zgodny z wszystkimi innymi systemami stolarki PCV, drewnianej i aluminiowej. Zapewnia dobrą izolację termiczną dzięki zastosowaniu polistyrenu ekspandowanego (współczynnik U=1,1) lub pianki poliuretanowej (współczynnik U=0,6). Spełnia standardy europejskie. > Obraz 1 Rozwiązanie RNK Stanowi nowatorskie rozwiązanie, które sprawia, że obudowa jest niewidoczna zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz. Przeglądu dokonuje się za pomocą pokrywy w znajdującej się w tym celu dolnej części urządzenia. Podstawowy wariant zapewnia izolację termiczną. Spełnia europejskie normy. > Obraz 2 Rozwiązanie RNR Doskonałe rozwiązanie do okien z profili o zaokrąglonych krawędziach. Produkt ekskluzywny i stylowy, możliwość zastosowanie w nowym i starym budownictwie. Doskonale współgra z systemami Aluplast, a także innymi systemami stolarki PCV, drewnianej i aluminiowej. Produkt jest dostępny w szerokiej gamie wykończeń, kolorów, folii, renolitów i imitacji drewna. Na Państwa życzenie rolety mogą zostać wyposażone w zintegrowaną moskitierę.
.../...
WIĘCEJ
Rolety adaptacyjne
Rolety adaptacyjne Rolety adaptacyjne należą do najczęściej wybieranych ponieważ znajdują zastosowanie w budynkach z zamontowanymi wcześniej oknami. Cała konstrukcja wykonana jest z aluminium. Istnieje możliwość zastosowania rolowanej siatki przeciwinsektowej. Półokrągły kształt skrzyni sprawia, że rolety adaptacyjne Round Line są często wybierane przez architektów. Obudowa oferowana jest w dwóch wersjach: z blachy aluminiowej rolowanej lub z tłoczonego aluminium. Na życzenie klienta możemy zastosować rolowaną siatkę przeciwinsektową.    Rodzaje napędów: zwijacz paska lub linki zwijacz paska lub linki z przekładnią korbową napędy elektryczne podstawowe sterowane przewodowo napędy elektryczne z wbudowanym odbiornikiem radiowym sterowane za pomocą nadajnika radiowego w formie: przełącznika naściennego klawiszowego, pilota przełącznika naściennego z zegarem (centrala sterująca) napędy elektryczne przeciążeniowe wykrywające przeszkody i oblodzenie napędy elektryczne z awaryjnym otwieraniem ręcznym w przypadku braku prądu. Zapraszamy do kontaktu w sprawie cen i terminów realizacji.
.../...
WIĘCEJ
Kontakt
e-mail