KONTAKT
+48 501 159 023
X
NASZE
REALIZACJE
Nasze Produkty OKNA PCV
OKNA PCV
Okna PCV które proponujemy naszym klientom wykonane są na profilach niemieckiej marki Aluplast, która posiada jeden ze swoich zakładów produkcyjnych w Poznaniu.
Dzięki bogatej ofercie profili odpowiadamy na zróżnicowane zapotrzebowania  naszych klinetów: od okien do domów prywanych, firm , przez okan do domów  pasywnych, drzwi unoszono – przesuwnych HST, po konstrukcje ogrodów zimowych.

Profile Aluplast cechuje głównie:
  • długowieczność
  • przyjazność dla środowiska,
  • łatwość w konserwacji
  • oraz oszczędności dzięki optymalnej izolacji cieplnej.


Szeroki wybór profili marki Aluplast pozwala na wykonanie okien  w wielu konfiguracjach co do kształtu, koloru czy rodzaju zastosowanej szyby. Według potrzeb klientów wykonujemy okna typowe jak również i  na wymiar.

Standardowe szklenie to 4x16x4 lub pakiety trzyszybowe. Istnieje oczywiście możliwość doboru innego szklenia zależnie od potrzeb ( bezpieczne, z refleksem...)

Naszym klientom proponujemy również bogaty wybór drzwi wejściowych z PCV, które harmonizują się z wybranymi oknami oraz system rolet zewnętrznych.

Proponujemy  systemy PCV IDEAL 4000, IDEAL 5000, IDEAL 7000,  IDEAL 8000 oraz Aluskin.

Zapraszamy do wyslania zapytania.

 

IDEAL 7000
Profil IDEAL 7000 przeznaczony jest szczególnie na potrzeby budownictwa energooszczędnego. Głębokość zabudowy wynosząca 85 mm i sześciokomorowa konstrukcja profili gwarantują doskonałe właściwości termiczne okna. System uzyskał w badaniach współczynnik przenikalności cieplnej profili o wartości Uf=1,1 W/m2K, co w połączeniu z możliwością stosowania szerszych i cieplejszych pakietów szybowych o szerokości do 51 mm stanowi bardzo atrakcyjną propozycję. System umożliwia swobodne łączenie ram z innymi produktami Alupalst z serii profili o głębokości 85 mm.  
.../...
WIĘCEJ
IDEAL 8000
System  IDEAL 8000 to połączenie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych dla uzyskania właściwości, gwarantujących ciepło, ciszę, bezpieczeństwo i wyjątkową estetykę okna. Wybierając system okienny IDEAL 8000 wybierają Państwo produkt z najwyższej półki, w którym jakość wykonania profili i zastosowane materiały są najwyższej jakości.  Uzyskany w badaniach współczynnik przenikalności cieplnej profili Uf=1,0 W/m2K plasuje system IDEAL 8000 w gronie rozwiązań o podstawowym znaczeniu dla klientów zainteresowanych budownictwem energooszczędnym.
.../...
WIĘCEJ
ALUSKIN
Nowoczesne technologie lakierowania i malowania sprawiają, że nakładki aluminiowe systemu Aluskin mogą uzyskać dowolny kolor z palety barw RAL. Poprzez zastosowanie nakładek aluminiowych Aluskin od zewnętrznej strony profili z gamy Aluplast, co pozwala uzyskać wysokowartościowy wygląd, zwiększoną wytrzymałość oraz różnorodność kolorystyczną lakierowanych profili aluminiowych.
.../...
WIĘCEJ
IDEAL 4000
Aluplast Ideal 4000 to profil o szerokości 70 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym, 5-komorowy. Mocna konstrukcja tego systemu oraz wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach. Wielokomorowa budowa systemu zapewnia wysoką izolację cieplną i akustyczną. System Aluplast Ideal 4000 jest uniwersalny w swoich zastosowaniach, świetnie sprawdza się zarówno w nowoczesnej architekturze budownictwa jedno- i wielorodzinnego, jak i w przypadku renowacji.
.../...
WIĘCEJ
IDEAL 5000
Zaawansowany system pięciokomorowy o głębokości zabudowy 70 mm z systemem trzech uszczelek, o możliwości szklenia pakietami szybowymi do 41 mm szerokości. System trzech uszczelek zwiększa szczelność całej konstrukcji, ale też zdecydowanie przedłuża żywotność okuć. Szeroka oferta kolorów dekorów oraz system nakładek aluminiowych umożliwiają uzyskanie niemal dowolnej kolorystyki okien.  
.../...
WIĘCEJ
RENOWACJA
System ram renowacyjnych wykorzystywany jest do montażu okien bez konieczności demontażu starych ościeżnic. System znajduje zastosowanie szczególnie na rynku francuskim. Rama renowacyjna z tzw. profilem maskującym, obejmuje drewnianą ościeżnicę tworząc charakterystyczną opaskę od wewnątrz, a od zewnątrz możemy zastosować specjalne profile obudowujące. Profile maskujące w ramach posiadają różne szerokości, ale możliwe jest również ich docięcie.  
.../...
WIĘCEJ
MONOBLOC
System ram renowacyjnych wykorzystywany jest do montażu okien bez konieczności demontażu starych ościeżnic. System znajduje zastosowanie szczególnie na rynku francuskim. Rama renowacyjna z tzw. profilem maskującym, obejmuje drewnianą ościeżnicę tworząc charakterystyczną opaskę od wewnątrz, a od zewnątrz możemy zastosować specjalne profile obudowujące. Profile maskujące w ramach posiadają różne szerokości, ale możliwe jest również ich docięcie.  
.../...
WIĘCEJ
SZYBY
Szyby na miarę Państwa okien! W standardzie nasze okna wyposażone są w szyby 4/16/4 z argonem w przestrzeni pomiędzy szybami. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór szyb. Na przykład: potrójny pakiet szyb 4/12/4/12/4, U=0,7, szyby foniczne, ozdobne, barwione w masie czy antywłamaniowe. Dla uzyskania dekoracyjnego efektu oferujemy także szprosy wewnątrzszybowe lub naklejane. Zamiast argonu możemy umieścić między szybami krypton. W naszej ofercie posiadamy także szyby ze znakiem CEKAL. Wszystkie nasze szyby posiadają certyfikat WE.  
.../...
WIĘCEJ
WINKHAUS
Winkhaus Polska jest producentem i dystrybutorem okuć okiennych i drzwiowych. Poza własnymi produktami oferuje szeroką gamę produktów do produkcji okien i drzwi. Do Grupy Winkhaus należy 5 przedsiębiorstw niemieckich oraz 8 spółek zagranicznych mieszczących się w różnych krajach. Wraz z międzynarodowymi partnerami zajmują się one projektowaniem, produkcją i dystrybucją produktów, jak również dostarczaniem usług dla branży stolarki okiennej i drzwiowej. System stosowanych przez nas okuć uchylno-rozwieranych marki Winkhaus to szeroka gama systemów ActivePilot  Jego największymi atutami są: atrakcyjne funkcje dodatkowe, możliwość łatwej zmiany standardu bezpieczeństwa, zredukowana liczba elementów oraz nowoczesny design. Okucie activPilot Concept do okien uchylno-rozwieranych łączy funkcjonalność, bezpieczeństwo i wysoki komfort użytkowania. Nowoczesny design sprawia, że okucie to wyróżnia się także pod względem estetycznym, nadając oknom innowacyjny wygląd. Okucuia ActivPilot Concept można stosować do wszystkich profili okiennych. ActivPilot Control to specjalne zaczepy kontaktowe umieszczone na ramie okna, które współpracują z odpowiednio przygotowanym okuciem na skrzydle. Umożliwiają one monitorowanie pozycji okien, sterowanie klimatyzacją i działaniem wyciągu kuchennego, a także współpracują z instalacją alarmową. Zintegrowane z okuciem czujniki zamknięcia activPilot Control są dyskretnie ukryte pomiędzy skrzydłem a ramą. ActivPilot Select to okucie uchylno-rozwierane, dyskretnie ukryte w luzie wrębowym. Oprócz walorów estetycznych okucie posiada wyjątkowe parametry techniczne – nośność do 150 kg. Dzięki modułowej budowie okucie jest przyjazne w montażu z uwagi na łatwość dopasowania do indywidualnych potrzeb klientów. Więcej systemów na www.winkhause.pl
.../...
WIĘCEJ
KOLORY
Nasze okna barwimy na 3 następujące sposoby: - naklejanie folii dekoracyjnej. Używane przez nas renolity stwarzają możliwość wyboru pomiędzy dwoma strukturami: gładką i imitacją drewna. - malowanie RAL. Malujemy tradycyjnie pistoletem z użyciem specjalnie do tego przeznaczonych farb.Możliwy wybór spośród wszystkich kolorów z palety RAL. - ALUSKIN. Zastosowanie nakładki aluminiowej w wybranym przez klienta kolorze. Rozwiązanie to imituje okna aluminiowe. WYBÓR KOLORÓW: Biały, zbliżony do RAL 9016 Kolor z zewnątrz- biały wewnątrz Kolor z wewnątrz - biały na zewnątrz Bikolor- dwa różne kolory z zewnątrz i od wewnątrz Ten sam kolor wewnątrz i na zewnątrz Kremowy, zbliżony do RAL 9001 Kolor z trzech stron- środek ramy oraz skrzydła w innym kolorze.  blanc ap01 ap02 ap05 ap06 ap23 ap11 ap15 oregon III ap27 ap28 walnuss terra ap29 walnuss amaretto ap30 ap32 ap33 palisander ap34 gris ap40 gris antrahicte ap41 ap43 z ap44 ap47 ap50 creme ap52 ap60 ap61 ap62 bazalt ap63 aluminium ap65 ap75 ap79 alux ap86 ap87 ap88 ap89 ap90 ap91 ap93 ap94 d? ap95  
.../...
WIĘCEJ
AKCESORIA
Poniżej znajdą Państwo karty techniczne firmy Aluplast. Zainteresowanych uzyskaniem dokumentacji technicznej prosimy o kontakt. 1/ Aluplast karta ogólna (721 Ko) 2/ Przekrój techniczny Ideal 4000 (283 Ko) 3/ Profile dodatkowe Ideal 4000 (698 Ko) 4/ Profile dodatkowe Ideal 5000 (687 Ko) 5/ Akcesoria - Ideal 2000 - 7000 (542 Ko) 6/ Profile dodatkowe - Ideal 2000-7000 (542 Ko)
.../...
WIĘCEJ
Kontakt
e-mail